Pokazywanie postów oznaczonych etykietą cechy. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą cechy. Pokaż wszystkie posty

piątek, 4 kwietnia 2014

Wiosna a znaki Zodiaku


Wprawdzie wiosna już dawno rozpoczęła swoje panowanie, ale nie zaszkodzi dowiedzieć się, co też fajnego przygotowała dla całego Zodiaku :-)

BARAN
Urodzony na początku wiosny Baran rozpoczyna swój najlepszy czas panowania. Żyje na pełnych obrotach, bo musi wyładować nadmiary energii, którą przez całą zimę gromadził. Baran od razu rzuca się w wir domocych obowiązków, porządkuje, sprząta, dużo spaceruje, zaczyna intensywnie chodzić na basen. Najbardziej kreatywny i wytrwały robi się w pracy zawodowej. Wie, że wszystko, co uda mu się osiągnąć w tym czasie - zawdzięcza wiośnie. Nie marnuje więc żadnej okazji do twórczego działania.

BYK
Budzi się do życia wraz z Wiosną i rozkwita tak, jak rozkwita przyroda o tej porze roku. Jego myśli i energia koncentruje się wokół tego jak przeżyć kolejny romans i z kim by tu jeszcze poflirtować. Niby pod pretekstem szukania pierwszych oznak wiosny przemierza ulice i parki, a tak naprawdę to wypatruje kogo by tu upolować do miłosnego flirtu. Byk kocha pracę w ogrodzie i jeśli posiada swój ogród, to całymi dniami go pielęgnuje, planuje nowe grządki, odnawia meble i przygotowuje się do kolejnego sezonu by móc przyjmować przyjaciół, którzy zachwycą się nim, jego ogrodem i umiejętnościami kulinarnymi. Uwielbia grillować.