Baran najbardziej denerwuje się tym, że coś mu idzie za wolno, że wszystko co jest dla niego ważne i na czym mu zależy bardzo powoli się rozkręca. Nie cierpi jak inni marudzą i opóźniają jego postępy i wszelkie działanie.
Byk wkurza się wszelkim nieładem, porozrzucanymi przedmiotami i prowizorką. Wkurza się na wystające z ubrania nitki, różnego rodzaju szmatki lub wypadające z szuflad skarpetki lub inne ubrania. Byk nie cierpi wszelkiego syfu i dziadostwa.
Bliźnięta złoszczą się i wkurzają się, że jest nudno, że nic się nie dzieje, nie ma z kim pogadać wobec czego nie mogą zabłysnąć.
